На Вінничині селищна рада за день злила “антиекологічній” фірмі 13 замовлень на ремонт доріг
27.10.2022   //   208 Переглядів

Відділ житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування Оратівської селищної ради 26-го жовтня прозвітував про підписання 13-ьох однотипних договорів щодо проведення відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання доріг. Усі контракти на загальну суму 758,56 тисяч гривень було підписано з ТОВ “Шляхович-МКІ”. Відповідна інформація розміщена на сторінках закупівель в системі Prozorro. 

За інформацією з опублікованих звітів зрозуміло, що до кінця року ремонтуватимуть та утримуватимуть наступні дороги:

Копій підписаних з підрядником контрактів відділ ЖКГ Оратівської селищної ради не опублікував. 

Власниками ТОВ “Шляхович-МКІ” вказана сім’я Оганесян – Бакаван Иевасовна, Сумбат Погосович і Карен Сумбатович. Минулоріч фірму через суд зобов’язали зупинити використання джерел викидів розташованих на проммайданчику в с. Кальник. До цього відповідний припис “Шляхович-МКІ” отримав від Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, однак проігнорував. 

Крім того Сумбат Оганесян, як директор фірми підозрюється у заволодінні бюджетними коштами, виділеними на фінансування робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття, елементів благоустрою по провулку Шевченка в с. Нападівка Липовецького району Вінницької області. 

Залиште відповідь