Кропивницькі рятувальники замовили кросовер за понад мільйон
27.10.2022   //   78 Переглядів

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області прозвітував про придбання легкового спецавтомобіля за 1,2 мільйона гривень. Транспортний засіб рятувальниками має поставити ТОВ “ВТ Моторс”. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

За умовами підписаного контракту автомобіль має бути поставлений до 21 листопада поточного року. Мова йде про кросовер Mitsubishi Outlander 2.0 СVT Inform 2022-го року випуску з бензиновим 2-літровим двигуном EURO-5, 

Відповідно до калькуляції витрат безпосередньо автомобіль коштував загрну 892,5 тисяч гривень. Решту суми було витрачено на встановлення в автівці діелектричного набору інструментів, дозиметру, цифрової радіостанції, зимових шин R16, камерм INCAR PL-1, сумки-автонабори для техдопомоги “Стандарт” та іншого обладнання. Доплатив замовник і за бронювання захисною автоплівкою передньої частини кузова,порогів та місць під ручками.

Закупівлю провели на безконкурентній основі за так званою процедурою “Українська визвольна війна”. Засновниками кропивницького ТОВ “ВТ Моторс” є місцеві підприємці Валентина Вербова і Сергій Вітько, а також одесит Анатолій Тиквенко. 

Залиште відповідь