Закарпатські дорожники за 1,5 мільйона замовили проектування карпемонту автодороги Ясіня-Чорна Тиса
26.10.2022   //   283 Переглядів

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» 11 жовтня повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Група компаній «Технопром» щодо розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070903 Ясиня – Чорна Тиса км 0+000 – 7+600». за 1,48 млн грн.

Про це йдеться у «Прозорро».

На аукціоні конкурували фаворит Служби місцевих автодоріг ТОВ «Група компаній «Технопром» та ТОВ «Смарт інжиніринг груп». Остання запропонувала нижчу ціну, яка була відхилена замовником закупівлі по причині відсутності субліцензійного договору та гарантій з боку юрособи, у якої учасник тендеру орендує програмне забезпечення і обладнання. 

Засновниками та бенефіціарами ТОВ «Смарт інжиніринг груп» значаться Олександр Реутов та Денис Рупосов. Їх пов’язує також ТОВ «Проектдормісттехнологія», яке як і попередня компанія виграє мільйонні контракти на виготовлення ПКД та авторський нагляд на тендерах регіональних підрозділів «Укравтодору» по всій країні. Сума контрактів цих ТОВ складає майже 180 млн грн. Згідно даних аналітичної системи Youcontrol, до 2020 року головний спеціаліст «Укравтодору» Ольга Прохорова вказувала Дениса Рупосова як члена сім’ї, у якого з нею є спільне майно. 

Єдиним замовником послуг компанії-переможця на виготовлення ПКД та авторський нагляд були Служба автомобільних доріг у Закарпатській області та Міжгірська селищна рада, сума контрактів з якими складає 5 млн грн. 

Кінцевими бенефіціарами компанії-переможця тендеру ТОВ «Група компаній «Технопром» значиться мешканці Луцька з пропискою у словацькому місті Жиліна Олег Матящук та Олена Матящук, і їхня компанія із реєстрацією у Словаччині «SPARTA plus». Компанія заснована у 2014 році з видами діяльності деревообробка, роздрібна та оптова торгівля, посередництво у сфері послуг і станом на 2022 рік має у своєму штаті одного працівника

Директором ТОВ значиться Андрій Хойна, який, також, зареєстрований як ФОП з основники КВЕДами діяльності роздрібна торгівля і фотокопіювання. Мобільний номер телефону, який директор зазначив в тендерній документації у відомостях про учасника, застосунок Getcontact ідентифікує у тому числі як «хімчистка диванів», «качка бройлерна опт», «Андрій Рокосово щебінь», «Андрій ПБС юрист». Село Рокосово Хустського району Закарпатської області за адресою вул. Промзони б/н по відношенню до компанії згадується також як «адреса реєстрації суб’єкта», який у квітні 2021 року перевіряло ГУ ДСНС у Закарпатській області. 

Згідно поданих на тендер документів, інженером-проєктувальником «Група компаній «Технопром»  є Ніна Небога. До 2020 року її у своїй декларації як члена сім’ї, з якою є спільне майно, вказував провідний інженер Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Павло Небога. У 2020 році він як ФОП двічі надавав САД Закарпаття послуги з технагляду за будівництвом доріг у Рахівському районі. 

Залиште відповідь