У Бердичеві хочуть відремонтувати ще дві вулиці за 2,3 мільйона: підряд знову отримала фірма екснардепа та його помічниці
26.10.2022   //   51 Переглядів

Міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» 24 жовтня опублікувало два наміри укласти угоду з ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» на поточний ремонт доріг (ліквідація вибоїн) в Бердичеві. Загальна вартість угод може скласти 2,3  млн грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

Закупівлі КП «Бердичівкомунсервіс» провело за спрощеною процедурою – без застосування електронних торгів, які тривають не менше 15 днів.

В опублікованих намірах укласти угод зазначається, що ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» має відремонтувати до 21 листопада вулицю Європейську вартістю 1,14 млн грн та вулицю Житомирську вартістю 1,2 млн грн в місті Бердичеві.

Зазначимо, що КП «Бердичівкомунсервіс» у серпні вже уклало сім угод з ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» на поточний ремонт доріг в Бердичеві на 3 млн грн. А на початку жовтня КП «Бердичівкомунсервіс» уклало ще 14 угод з ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» на поточний ремонт доріг на 3,2  млн грн.

ТДВ «Шляхове будівельне управління №35»  засноване в 1994 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Галина Миколаївна Кичкирук (60%), вона була помічником у колишнього народного депутата Олександра Ревеги від Бердичівського мажоритарного округу, серед співвласників і сам Олександр Васильович Ревега (10%). 

 

Залиште відповідь