Пов’язані ФОПи розіграли 2 мільйона на лазерну літотрипсійну систему для Мукачівської райлікарні 
26.10.2022   //   65 Переглядів

КП «Мукачівська центральна районна лікарня» 13 жовтня повідомила про намір укласти договір з ФОП Назарій Сидоров щодо придбання лазерної літотрипсійної системи (гольмієвого лазеру) за 1,90 млн грн.

Про це йдеться у «Прозорро».

На аукціоні конкурували два ФОПи – Іван Дудка та Назарій Сидоров. Як підтверджують надані ними документи тендерної пропозиції, обидва мають зв’язок із ТОВ «Лоран груп» – офіційним  представником  медичного обладнання італійського виробника Quanta System в Україні. Зокрема, підприємець Дудка підтверджує цей зв’язок наданим сертифікатом відповідності, а Сидоров гарантійним листом від ТОВ «Лоран груп» та сертифікатом інженера.

ФОП Іван Дудка зареєстрований у січні 2021 року з основними КВЕДами «Оптова торгівля фармацевтичними товарами» та «Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування». Сума контрактів підприємця на поставку медичного устаткування сьогодні складає 7,5 млн грн.

Застосунок Getcontact ідентифікує вказаний ним контактний номер телефону +38(093)-170-12-17 як спам. Також цей номер телефону як контактний вказаний для ряду юридичних осіб, деякі з яких, як от ПП «ЕКЗО АЙТІ», «СПЛЕШ МЕДІА», «ЕЛЬБРУС ПЛЮС», «АСТРА КОРПОРЕЙШН», «ЛАК ПЛЮС», «ЧАЙОК ТА КО», «ТЕХНІКАЛ ГРУП» 100% належать росіянам або білорусам. Інші контактні номери мобільних телефонів, надані ФОПом Дудкою, найчастіше підписані у застосунку як «Іван ріелтор», «Іван брокер» чи «Іван таксі». 

ФОП-переможець аукціону Назарій Сидоров зареєстрував підприємницьку діяльність у липня 2021 року. Основні КВЕД – «Оптова торгівля фармацевтичними товарами» та «Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування». Сума контрактів на поставку медичного устаткування на сьогодні складає понад 3 млн грн. 

Номер телефону +38(068)-755-68-15 вказаний ФОПом Сидоровим як контактний у Єдиному державному реєстрі, на який посилається аналітична система Youcontrol, застосунок Getcontact ідентифікує як пов’язаний з питанням квартир. Мобільний номер, вказаний Сидоровим у тендерній документації – +38(095)-853-61-84, застосунок ідентифікує як телефон керівника ТОВ «Лоран груп» Сергія Дєлєєва. 

Засновником і бенефіціаром ТОВ «Лоран груп» значиться Дмитро Компанець, який, також, бере участь у публічних закупівлях на постачання медичного обладнання як ФОП. Сука контрактів компанії складає 25,6 млн грн, ФОПа – 5 млн. 

Залиште відповідь