Криворізькі чиновники віддадуть 1,7 мільйона на створення геопорталу міста
26.10.2022   //   150 Переглядів

КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради повідомило про намір підписати договір вартістю 1,7 млн. грн. з ФОП Марина Чуб. Новостворена підприємниця буде наповнювати модулі геопорталу міста.  

Інформація про це міститься в системі Прозоро.

Закупівлю послуг проведено без використання електронної системи, угоду укладено напряму із виконавицею. Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг відсутня. В самій закупівлі зазначено, що підрядник буде працювати над створенням компонентів та наповненням баз даних програмно-інтеграційного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг, а саме над модулем «Земельні ресурси» та модулем «Комунальне майно». 

Марина Чуб мешкає в Дніпрі. Свій ФОП вона зареєструвала лише три місяці тому – 27 липня 2022 року. За даними аналітичної платформи YouControl, жінка на ім’я Марина Чуб є керівницею ТОВ «Амгір Агро систем» в Дніпрі та інтернет-провайдера ТОВ «Фрегат» в Нікополі, а також керувала ТОВ «МП Автор» в Києві.

Засновником ТОВ «Амгір Агро систем» та ТОВ «МП Автор» є Володимир Штепа, який пов’язаний з колишнім секретарем міськради Дніпра і доларовим мільярдером В’ячеславом Мішаловим та дніпровським бізнесменом Вадимом Єрмолаєвим. Як писало видання БюроUA, в Дніпрі компанії з орбіти підприємця Штепи та його більш потужних «друзів» розіграли закупівлю та отримали підряд із створення інформаційно-комунікаційного комплексу з мережевою інфраструктурою, що функціонує в міських закладах охорони здоров’я.

Цікаво, що ТОВ «МП Автор» є серед засновників нині ліквідованого КП “Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю”. Саме з цього комунального підприємства стартував в політику Геннадій Гуфман – лідер забороненої нині партії «Опозиційна платформа – За життя».

Як пише видання Comments.ua, Гуфман зробив карколомну кар’єру з рядового робітника до депутата міськради та кандидата в Верховну Раду. Злет політика почався після того, як новоспечений депутат отримав доступ до об’єктів комунальної власності міста. Саме за часів керування КП “Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю” Гуфманом – з 2009 по 2011 рік, місто лишилося нерухомості вартістю близько мільярда гривень. За версією журналістів, покровителем Гуфмана був екс-нардеп, екс-губернатор, екс-віце-прем’єр-міністр України і куратор Дніпропетровщини по лінії “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул.

Залиште відповідь