У Житомирській області за 18,4 мільйона відремонтують укриття в училищі та школі-інтернат
25.10.2022   //   80 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 6 жовтня уклав дві угоди на ремонт укриття в Радомишльському училищі та школи-інтернат в смт Гришківці.  Загальна вартість угод склала 18,4 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цих закупівлях. 

У першій угоді мова йде про ремонт підвального приміщення будівлі їдальні територіального відокремленого спеціалізованого відділення м. Радомишль Головинського вищого професійного училища нерудних технологій. Облаштовувати укриття за 9,1 млн грн буде ТОВ «Тетерів-Будпроект». 

У другій угоді мова йде про ремонт підвального приміщення Бердичівської спеціальної ЗОШ-інтернат. Облаштовувати найпростішу споруди цивільного захисту за 9,2 млн грн буде  ТОВ “Будівельна компанія Будмоноліт”.

За умовами договорів,  підрядники мають відремонтувати укриття до кінця 2022 року. Зокрема, підрядник має провести будівельні роботи, роботи з водопостачання та каналізації, опалення, системи вентиляції, електротехнічні роботи. 

ТОВ “Будівельна компанія Будмоноліт” зареєстрований в Житомирі. Фірма належить Дмитру Жеребко. 

ТОВ «Тетерів-Будпроект» зареєстроване в Житомирі. Власником фірми є Ірина Самсонюк, а директором – Анатолій Боднюк. До листопада 2016 року ТОВ належало нинішньому депутату Житомирської облради з фракції «Наш край» Анатолію Подіку.

Залиште відповідь