У Полтаві без торгів віддали ще 5 мільйонів на укриття у лікарні
25.10.2022   //   89 Переглядів

19 жовтня Полтавська районна клінічна лікарня Полтавської міської ради оприлюднила у системі “Прозорро” договір на закупівлю робіт із реконструкції власного укриття.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено із місцевим підприємством “Добробуд-інвест” без проведення конкурентної закупівлі через пряму угоду. Її вартість – 4,7 млн гривень. Роботи підрядник має виконати до 30 листопада. У завантаженому до системи договорі, підписаному між підрядником та лікарями, відсутня кошторисна документація та відомість ресурсів. Це не дозволяє встановити вартість матеріалів та обладнання, які будуть використані під час виконання робіт, і безпосередньо об’єм цих робіт. Разом з тим у документі зазначається, що в ході ремонту буде придбано та встановлено обладнання на 1 млн гривень. 

Це друга подібна угода, укладена з відповідним підприємством протягом останніх декількох тижнів. Раніше “Добробуд-інвест” отримав право ремонтувати схожий об’єкт у “Першій міській клінічній лікарні», вартістю 4,47 млн грн.

Товариство «Добробуд-Інвест» зареєстроване у Решетилівці, Полтавської області. Власником компанії є Володимир Прозапас. У активі компанії понад 90 угод на виконання різних будівельних підрядів, загальною вартістю 150 млн гривень. Окрім іншого, воно здійснює коштовну реконструкцію пам’ятки архітектури “Дворянське зібрання”, що постраждала внаслідок пожежі у 2020 році. 

Залиште відповідь