У Кропивницькому коледж замовив пожежну сигналізацію у фірми колишнього рятувальника, перед тим отримавши позов від ДСНС
25.10.2022   //   95 Переглядів

Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й.Мухіна 21 жовтня уклав з ТОВ «Пожежно-техногенна безпека» угоду про монтаж системи пожежного захисту загальною вартістю 851 тис. 777 грн.

Про це йдеться в системі Prozorro. Коледж провів закупівлю без тендеру лише прозвітувавши про укладення угоди.

Згідно з інформацією, навчальний заклад замовив улаштування автоматичної пожежної сигналізації у будівлі свого гуртожитку. Підрядник має завершити роботи до 21 листопада.

ТОВ «Пожежно-техногенна безпека» зареєстроване у 2017 році в Кропивницькому, його керівником та засновником вказаний Олександр Якович Мелюх, котрий до 2016 року працював інженером підрозділу забезпечення аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Кіровоградській області. Також значився співзасновником нині ліквідованої ГО «Інженерів пожежної безпеки Кіровоградської області», двома іншими співзасновниками якої були нинішній очільник управління ДСНС Віталій Миронюк та колишній замначальника управління Ігор Парфьонов, котрий звільнився з управління після скандалу та звинувачень активістів в участі у корупційних схемах щодо встановлення пожежних сигналізацій. ЗМІ писали, що фірми Мелюха і Парфьонова «розіграли» тендер на встановлення протипожежного обладнання у комунальному закладі.

ТОВ «Пожежно-техногенна безпека» за період участі в публічних закупівлях станом на жовтень 2022 року отримало 1559 договорів на 32,8 млн грн.

Відзначимо, що головне управління ДСНС у Кіровоградській області у листопаді минулого року подало до Кіровоградського окружного адмінсуду позов на коледж ім. Мухіна з проханням заборонити експлуатацію гуртожитку через порушення протипожежної безпеки. У січні суд на прохання коледжу зупинив у справі провадження, адже навчальний заклад розпочав усувати порушення.  

 

Залиште відповідь