Освітяни Кривого Рогу за півмільйона доручили ФОПу ремонтувати підвали 
25.10.2022   //   332 Переглядів

Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради опублікував 11 договорів на ремонти укриттів в школах району. Практично всі підряди оформлені на місцевого підприємця Юрія Головко.

Інформація про ці закупівлі міститься в системі Прозорро.

Ремонтувати шкільні підвали освітяни Саксаганського району почали ще влітку. Навчання в учбових закладах Кривого Рогу відбувається в дистанційному режимі. 

Зазначимо, що згідно інформації ГО «Основи свідомості», яку організація отримала від департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради у відповідь на свій запит, в Саксаганському районі прості укриття є в 20 учбових закладах. 

Роботи розпочалися в підвалах шкіл №17, 19, 31, 41, 43,68, 91, 119, 120, 124 та у ліцеї «Імпульс». Це усього 11 учбових закладів району. 

Два об’єкти на суму 122 тис грн. ремонтує ТОВ «Рос.тал». Всі інші – ремонтує ФОП Юрій Головко, який отримав підрядів на 514 тис. грн.

ФОП Головко зареєстровано в березні 2018 року. Підприємець обрав 28 видів діяльності, основним з яких є електромонтажні роботи. З 2020 року Головко активно працює на Прозорро. Має перемоги в 55 закупівлях на загальну суму 12,9 млн. грн. Головні замовники робіт – відділи освіти та бюджетні установи міста. Найбільший замовник – відділ освіти Саксаганського району.

В 2019 році Юрій Головко на 49,5 тис. грн. профінансував виборчу кампанію Олександра Вілкула – кандидата в Президенти України від партії Оппозиційний блок. 

ТОВ «Рос.тал» належить Ростиславу Гончарову, який раніше очолював компанію «Тіара» з орбіти одіозного одеського підприємця Сурена Сардаряна, власника «Весташляхбуд».

У 2014 році Гончаров, вже будучи директором «Рос.тал», підробив документи, щоб отримувати підряди від бюджетних організацій. Правоохоронці викрили його у посадовому злочині, та за вироком суду Жовтневого району Гончарова було оштрафовано на 501 грн. Але права обіймати керівні посади його не позбавили, оскільки він покаявся у скоєному, показав урядові грамоти та нагороди, а також зазначив, що є ліквідатором аварії на ЧАЕС. Тому компанія «Рос.тал» продовжує плідно працювати із криворізьким бюджетом. У її активі успішних закупівель на 11,4 млн. грн. 

Залиште відповідь