Фірма ексдепутата Тернопільської міськради без торгів узяла 545 тисяч на ремонт  двох сховищ місцевого училища
25.10.2022   //   90 Переглядів

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму” прозвітувало про підписання двох договорів на проведення поточного ремонту у двох своїх найпростіших укриттях. Загальна вартість робіт, які виконуватиме Будівельне управління “Житлобуд-2” ТОВ “Тернопільбуд”, скадає 545,42 тисяч гривень. 

В обидвох договорах ремонт передбачає встановлення системи вентиляції для тимчасового захисту людей. Однак вартість послуг в підвальному приміщення по вулиці Стецька оцінили в 467,79 тисяч гривень, а по вулиці Карпенка всього в 77,63 тисячі. Прикметно також, що договори, незважаючи на очевидну схожість замовлених робіт, було підписано за двома різними “процедурами”. Про один прозвітували як про “ковідний”, а про другий, як укладений за процедурою “Українська визвольна війна”. По суті ж обидва замовлення було зроблено на безконкурентній основі. 

Виконати замовлення підрядник має до 20 листопада поточного року. 

Будівельне управління “Житлобуд-2” ТОВ “Тернопільбуд” є дочірньою організацією ТОВ “Тернопільбуд”, бенефіціаром якої є підприємець-забудовник Василь Лило, якому також належать ТОВ “Житло”, ТОВ “Торговий дім “Вікнарьов”, ТДВ “Стрийрембуд”, ТОВ “Елітар”, ТОВ “Тервіконпласт” та інші. Має бізнесмен і політичні амбіції – є ексдепутатом Тернопільської міської ради 4-6 скликання. 

В останню свою каденцію представляв у раді партію “Наша Україна”. А вже у 2015-му балотувався від партії «Солідарність правих сил», однак достатньо голосів не набрав. 

Співвласниками ТОВ “Тернопільбуд” також є син Василя Лило Володимир та ПрАТ “Компанія з управління активами “Національний резерв”, бенефіціарами якої є Світлана Лиховид та нині покійний голова Комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України Олег Лиховид.

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму” з 2010-го року очолює Галина Грушко.

Залиште відповідь