Для облаштування 120 метрів під’їзду до габаритного контролю дорожники віддають 4 мільйона
25.10.2022   //   68 Переглядів

3 жовтня Служба автомобільний доріг у Одеській області повідомила про намір укласти договір на закупівлю додаткових послуг з облаштування зони габаритного контролю на автотрасі H-33.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”

Вартість угоди складе 4,2 млн гривень, а підрядником виступить товариство “Інтер-форт”. Наприкінці 2021 року воно отримало право на зведення відповідного об’єкта за результатом проведених торгів. Тоді вартість угоди склала трохи менше 14 млн гривень, а роботи мали бути виготовлені до 31 березня поточного року. 

В обґрунтуванні додаткової закупівлі зазначається, що первинним проєктом передбачалося облаштування нового дорожнього покриття на 10 метрах дороги безпосередньо у зоні зважування, але на сьогодні потреба більша і складає 120 метрів. Це має бути так звана “зона заспокоєння” руху. 

Підприємство підрядник зареєстроване у Харкові та належить Ельвірі Куликовій. В його активі 27 угод на суму близько 500 млн гривень. Підприємство спеціалізується саме на облаштуванні зон вагового контролю. Серед його найбільших замовників Державне підприємство “Фінансування інфраструктурних проектів” та Служба автомобільних доріг у Харківський області. 

 

Залиште відповідь