Криворізькі освітяни купують генератори у посередника з переплатою на 30%
24.10.2022   //   291 Переглядів

18 жовтня 2022 року відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті Кривий Ріг ради підписав договір поставки дизельних генераторів з ФОП Олег Кондратенко на 480 тис. грн. 

Інформація про укладену угоду міститься в системі Прозорро.

Згідно договору, замовник для потреб районних гімназій отримає 3 дизельних генератора типу EnerSol SKD-10EB з подальшим монтажем та пусконалагодженням. Вартість одного генератора складе 160 тис. грн. без ПДВ.  

Генератори EnerSol виробляє та реалізує київська фірма ТОВ “Геко-Центр”. На сайті компанії генератор EnerSol SKD-10EB  коштує 109 999 грн. Три таких агрегата, закуплені у виробника, обійшлися б відділу освіти у 330 тис грн. 

Тобто на зекономлені кошти можна було б придбати ще один генератор для потреб району. 

Цікаво, що в аналогічній закупівлі в Довгинцівському районі пропозицію безпосереднього виробника генераторів ТОВ “Геко-Центр” замовник відхилив, віддавши  перевагу тому ж самому посереднику ФОП Кондратенко. 18 жовтня відділ освіти Довгинцівського району повідомив про намір підписати договір із криворізьким підприємцем.

ФОП Олег Кондратенко відкритий у 2020 році за основним напрямком діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. До того ж Олег Кондратенко є власником будівельної компанії ТОВ «Будстар КР».  Його фірма активно працює з криворізьким бюджетом і має 76 переможних закупівель на суму 31,79 млн. грн. Левова частка замовлень компанії – ремонтно-будівельні підряди від АТ «Криворізька теплоцентраль».

Сам Олег Кондратенко є членом політичної партії «Європейська солідарність». В 2015 він був депутатом Тернівської районної у місті ради. В 2020 також балотувався, але в раду не пройшов.

Зауважимо, що контактною особою від замовника в Металургійному районі зазначено Тетяну Дирду – чиновницю, яку вже судили через службову недбалість при проведенні закупівель. Докладно ми про це писали тут

 

Залиште відповідь