Фірма, що без дозволу ДАБІ зводила найбільший флагшток Кіровоградщини, відремонтує покрівлю для рятувальників
24.10.2022   //   90 Переглядів

Провівши спрощену закупівлю 1-ий Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області визначився з підрядником, що проведе поточний ремонт одного з приміщень загону. В системі Prozorro замовник опублікував повідомлення про намір підписати з ТОВ “КАРМ” договір вартістю 4,29 мільйонів гривень. 

 За вказану суму майбутній підрядник має провести розбирання основних покриттів покрівлі приміщення 5-ї частини пожежно-рятувального загону, улаштування цементної вирівнювальної стяжки, теплоізоляційного шару, прокладної пароізоляції та власне самих покрівельних рулонів. Такі ж роботии мають бути проведені на покрівлі надбудови та прибудови до основного приміщення. Виконати замовлення фірма має до 25-го грудня поточного року. 

До участі у закупівлі свої пропозиції подав лише один учасник. У підсумку переможна пропозиція виявилась лише на 5,3 тисячі гривень дешевшою очікуваної вартості замовлення. 

Власником та керівником ТОВ “КАРМ” є кропивничанин Валентин Радченко, який також входить до числа засновників двох громадських організацій: “Кіровоградська обласна громадська організація “АВТОВЕТЕРАН” та “Громадський контроль Кіровоградщини”. В обидвох випадках компанію йому складає давній бізнеспартнер – підприємець Олександр Кокош, який свого часу очолював первинну організацію “Партії регіонів” у тоді ще Кіровограді, а зараз володіє ПП “Камелот-3000”. Крім того в 2008-му Кокош та Радченко заснували й ПП “Ескалібур-3000”, однак на сьогодні в засновниках лишився тільки Радченко.

Компанію підприємцям в ГО “Громадський контроль Кіровоградщини” складає також Антон Шевченко – координатор Центру надання адміністративних послуг Кропивницького “Прозорий офіс”. 

Загалом, з моменту впровадження Prozorro ТОВ “КАРМ” вже підписало через систему 18 договорів на суму 122,45 мільйона гривень. Минулоріч фірма засвітилась на зведенні найбільшого флагштоку Кіровоградської області. Тоді усі роботи були виконані ще до отримання дозволу на виконання будівельних робіт від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Залиште відповідь