Чернігівську лікарню відновлює місцефа фірма: вже уклали угод на 35 мільйонів 
24.10.2022   //   81 Переглядів

З початку повномасштабної війни в Україні комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська центральна районна лікарня” уклало 58 угод з ПП “Семидар” на ремонтні роботи в лікарні. Загальна вартість угод склала 35 млн грн. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Всі закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цих закупівлях. 

Так перша угода на 140 тисяч була укладена на початку травня. За ці кошти фірма мала відремонтувати приміщення двоповерхової будівлі акушерського корпусу лікарні. Загалом у травні було укладено угод на 1,7 млн грн. За ці кошти підрядник мав встановити металопластикові вікна та влаштувати укоси, відремонтувати ділянки покрівлі та зробити поточний ремонт коридору терапевтичного відділення та акушерського корпусу.

У червні-серпні лікарня уклала з ПП “Семидар” угод на 8,5 млн грн. За ці кошти фірма має відремонтувати стоматологічне відділення та акушерський корпус. 

У вересні “Чернігівська центральна районна лікарня” уклала з фірмою угод ще на 8 млн грн. За умовами укладених угод, фірма має відремонтувати покрівлю будівлі харчоблоку, відремонтувати палати ортопедо-травматологічного відділення, улаштувати ганок та утеплити фасад у стоматологічному відділенні. Зокрема підрядник має надати послуги з реконструкції системи киснепостачання з улаштуванням кисневого концентратора. 

 

У жовтні з “Семидар”  уклали угод на найбільшу вартість – 17,1 млн грн. Зокрема підрядник відремонтує палати ортопедо-травматологічного відділення триповерхової будівлі головного корпусу з підвалом, улаштує під’їзну доріжку, проведе ремонтні роботи у терапевтичному відділенні, ремонт будівлі харчоблоку, ремонт ортопедо-травматичного відділення, ремонт приміщень ренген-кабінету.

Зазначимо, що з початку  2021 року по лютий 2022 року  ПП “Семидар” отримало від лікарні підрядів на 1,9 мільйона.

ПП “Семидар” засноване в 2010 році в Чернігові. Власником та директором фірми є Сергій Марчук. З 2016 року фірма отримала підрядів на загальну суму 74,2 млн грн.

Залиште відповідь