У Черкасах купують 1700 пакунків малюка на майже 5 мільйонів
23.10.2022   //   104 Переглядів

15 жовтня департамент соціальної політики Черкаської міської ради оголосив закупівлю так званих “пакунків малюка”, що видаються породіллям при народжені дитини. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Оголошення про закупівлю передбачає постачання 1700 комплектів пакунку до 21 листопада поточного року. Закупівля проводиться як “спрощена”, відповідно до профільної постанови Уряду. Пакунок має складатися із екосумки з логотипом Черкаської міської ради, підгузків, комплекту постільної білизни, набору дитячого посуду та розвиваючого килимка. 

Рішення про запровадження муніципального пакунку малюка виконком міської ради ухвалив у 2018 році. Вперше його закупили у 2019 році, тоді витратили на це 4,5 млн гривень. До комплекту входили, наприклад, вишиванка, масажер для зубів та щітка для волосся, які зараз у комплекті відсутні. Добір комплекту визначається окремим рішенням виконкому.

Подання пропозицій триватиме до 26 жовтня. На цей день заплановано і аукціон із визначення переможця. 

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради очолює Євгеній Данченко. До посади у міськраді від очолював Уманську районну адміністрацію та у 2020 році балотувався на посаду Жашківського міського голови за списком партії “За майбутнє” та за підтримки одіозного нардепа-мажоритарника Антона Яценка. 

Залиште відповідь