Новояворівська міськрада замовила ремонт дороги фірмі, яка завищувала ціни на асфальт  
23.10.2022   //   150 Переглядів

Новояворівська міська рада Львівської області 19 жовтня замовило ТОВ «Вельт капітал» капітальний ремонт дороги за 45,84 млн грн.

Про це повідомляється в «Прозорро».

Йдеться про ремонт дороги по вул. Промислова в с.Бердихів (від автотраси М10 Львів-Краковець до початку с.Бердихів) Яворівського району Львівської області (Коригування).

Закупівлю провели за спрощеною процедурою. Фірма була єдиним учасником.

Очікувана вартість – 46,32 млн грн. Тобто економія склала 0,48 млн грн.

Львівською фірмою «Вельт Капітал» володіє та керує львів’янка Тетяна Павленко. Але, за даними системи «YouControl», раніше компанія була зареєстрована в місті Городок на Львівщині, а її засновницею та директором була місцева жителька Ярина Газда.

Нагадаємо, «Наші гроші. Львів» писали, що у червні 2018 року фірма «Вельт Капітал» розіграла з пов’язаним ПП «Арагас» реконструкцію Російського культурного центру за 6,1 млн грн. Єдиним конкурентом було львівське ТОВ «Метрополіс», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Його директором є Віктор Маковецький, а засновниками – львів’яни Михайло Михайлович і Владислав Михайлович Крижанівські. Зареєстрована разом із ними Любов Крижанівська володіє ТОВ ВП «Галтрансрембуд» з Василем Климчуком.

Крім того, ТОВ «Вельт Капітал» завищувало ціни на асфальт під час капітального ремонту автомобільної дороги О031600 Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтове -/ М-7/, яке замовляло ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області».

Згідно з «Прозорро», з 2016 року ТОВ «Вельт Капітал» отримало підрядів на загальну суму 2,31 млрд грн.

Залиште відповідь