Кропивницька спортшкола орендувала для тренувань приватний басейн, який не зачинявся у карантин
22.10.2022   //   153 Переглядів

Комунальний заклад «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія», що у Кропивницькому, уклала з ФОП-ом Хачатрян Гагік Арсенович угоду про оренду басейну загальною вартістю 619,2 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro. Згідно з угодою, підприємець надає послуги з користування басейном для підготовки до участі у спортивних змаганнях.

Гагік Арсенович Хачатрян є очільником і співзасновником громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб». Однойменну назву носить спортклуб, на базі якого діє вказаний басейн.

У 2020-му році, коли ширилась пандемія коронавірусу і було введено заборону на роботу громадських закладів, вказаний спорткулуб приймав відвідувачів. Хачатрян розповідав ЗМІ, що спортклуб зачинив, а спортивне майно передав на баланс згаданої ГО-шки й в приміщенні буцімто займаються лише члени громадського об’єднання. Поліція складала на ГО протокол, проте суд закрив адмінпровадження.  

Відзначимо, що басейн обласної спортшколи «Надія», де зазвичай проходили тренування з плавання, зачинений, там минулого року розпочався ремонт в рамках «Великого будівництва». У «Фанклуба» замовили 344 абонементи вартістю 1800 грн кожен. На сайті спорткомплексу вказано, що найдорожчий абонемент класу «Чемпіон» коштує 1620 грн на 12 відвідувань.

З вересня минулого року комунальна спортшкола уклала з Хачатряном угод на надання послуг з користування басейном на суму 1,022 млн грн. 

Залиште відповідь