Фірмі екс-депутата з Вінниці віддадуть 3,6 мільйона за відновлення понівеченого війною будинку в Гостомелі
22.10.2022   //   101 Переглядів

Гостомельська селищна військова адміністрація 6 жовтня замовила ТОВ «Будівельно інвестиційна група «Атлант» поточний ремонт в житловому будинку по вул. Проскурівській, 11 в Гостомелі Бучанського району Київської області за 3,63 млн грн.

Про це пише Альона Момот у виданні «КиївВлада» з посиланням на «Прозорро»..

Ремонт, як вказано в договорі, проводиться з метою усунення аварій, спричинених військовою агресією рф проти України.

Згідно з договором, ТОВ «Будівельно інвестиційна група «Атлант» до кінця поточного року повинно замінити в будинку №11 на вул. Проскурівській пошкоджені вікна, двері та плити балконів, виконати мурування зовнішніх стін, встановити віконні зливи та підвіконня, вивезти сміття.

Договір Гостомельська селищна військова адміністрація уклала без конкурсу, обґрунтувавши це розпорядженням Кабміну від 28 лютого 2022 року №169 про здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, «Будівельно інвестиційна група «Атлант» зареєстрована в 2018 році в Києві, з лютого 2020 року має реєстрацію у Вінниці. Статутний капітал – 500 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновники– вінничани Олена Тузинська (директор) та Сергій Смотрич.

Олена Тузинська на місцевих виборах 2015 року балотувалася до Вінницької міськради від партії «Соціалісти», але безуспішно.

Сергій Смотрич теж має досвід політичного життя: в 2010 року був обраний депутатом Вінницької міськради від Партії регіонів. На місцевих виборах 2020 року балотувався в цю раду від нині забороненої партії «ОПЗЖ», проте не пройшов.

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ «Атлант» уклало 8 договорів на 5,38 млн гривень. Найбільший замовник – Гостомельська селищна військова адміністрація з нинішнім договором. Замовлення компанія отримала і в межах Вінниці, зокрема від виконкому Вінницької міськради на капремонт туалетів та побутівки своєї адмінбудівлі, від Вінницького національного медуніверситету ім. Пирогова на виконання поточного ремонту та поставку фарби.

Гостомельську селищну військову адміністрацію очолює Сергій Борисюк.

Залиште відповідь