Житомирські рятувальники замовили дві аварійно-рятувальні машини за майже 14 мільйонів
21.10.2022   //   75 Переглядів

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області 7 жовтня уклало угоду з ТОВ “Валідус спецавто” на придбання двох спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу ВС ML200 САРМ-Л за 13,9 млн грн.

Про це йдеться в системі Prozorro

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

Згідно з угодою, підрядник має поставити до 21 листопада дві аварійно-рятувальні машини, вартість однієї машини – 6,9 млн грн.

 Автомобілі відповідають наступним характеристикам: тип компонування кузова – повнопривідний “пікап”, 5-місний, 4-х дверний; колісна формула – 4х4 – повний привід; трансмісія – механічна 6-ти ступенева; паливо – дизельне. Обладнання, яке встановлюється в кабіні особового складу в зоні обслуговування водія та переднього пасажира: навігатор Azimuth М705 з вбудованим відеореєстратором та картою пам’яті Transcend, планшет Еndurо DA8I0 удароміцний та вологозахищений з можливістю використання мобільного інтернету, автомобільна цифрова радіостанція MOTOROLA та інше.  

ТОВ “Валідус спецавто” заснований в 2012 році в Києві. Спеціалізується фірма на виробництві автотранспортних засобів. Власником та директором фірми є Андрій Нагорний. За даними bi.prozorro, з 2016 року ТОВ “Валідус спецавто” отримало державних замовлень на 1,6 млрд грн.

Залиште відповідь