Вараська міськрада замовила фірмам кандидатів в депутати ремонтів “бомбосховищ” на 2,6 мільйона 
21.10.2022   //   104 Переглядів

Вараська міськрада замовила фірмам кандидатів в депутати ремонтів “бомбосховищ” на 2,6 мільйона У другій половині жовтня Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради прозвітував про підписання одразу чотирьох договорів щодо проведення ремонту так званих “бомбосховищ”. Загальна вартість замовлених робіт склала 2,63 мільйона гривень. Відповідна інформація опублікована на сторінках закупівель в системі Prozorro. 

Три з чотирьох замовлень на безконкурентній основі отримало ТОВ “Алатир-Інвест Консалтинг”. Відповідні контракти було підписано 14-го жовтня. Для облаштування найпростіших укриттів у “Вараській багатопрофільній лікарні” мають бути проведені наступні роботи:

  • поточний ремонт частини підвального приміщення пологового будинку за 737,5 тис грн ;
  • поточний ремонт частини підвального приміщення інфекційного відділення за 720,5 тис грн;
  • поточний ремонт частини підвального приміщення будівлі лікарні лікарняного комплексу на 250 ліжок з поліклінікою на 600 відвідувань за 280 тис грн.

За умовами підписаних договорів завершити ремонтні роботи підрядник має не пізніше 21 листопада поточного року. ТОВ “Алатир-Інвест Консалтинг” гарантує якість проведеного ремонту протягом 2-х років з дня завершення робіт. 

Через кілька днів після підписання цих трьох договорів департамент ЖКГ Вараської міської ради підписав ще один, вартістю 891,45 тис грн. Документ передбачає проведення поточного ремону підвального приміщення будинку в селі Заболоття для облаштування там захисної споруди подвійного призначення. Виконавцем робіт було обрано ТОВ “Варашрембуд”, яке також має завершити ремонт до 21 листопада. 

Власником заснованого у листопаді 2018-го року ТОВ “Алатир-Інвест Консалтинг” є вараський підприємець Максим Дядюра. В 2015-му бізнесмен пробував свої сили у політиці – балотувався від партії “Громадський рух “Народний контроль” до Вараської міської ради. 

Також балотувався до Вараської міськради, однак від “Європейської партії України” і власник ТОВ “Варашрембуд” – Сергій Холоднович, якому також належить ТОВ “Західатомбудмонтаж”. 

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради очолює депутат цієї ж ради від “Європейської солідарності” Дмитро Ющук.

 

Залиште відповідь