У Житомирській обласній дитячій лікарні відремонтують укриття за 20 мільйонів
21.10.2022   //   110 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 7 жовтня уклав угоду з ТОВ «Тетерів-Будпроект» на ремонт захисної споруди КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» за 20,4 млн грн. 

Про це йдеться в системі Prozorro. 

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі. 

За умовами договору,  підрядник має відремонтувати укриття до кінця 2022 року. Зокрема, підрядник має провести будівельні роботи, роботи з водопостачання та каналізації, опалення, системи вентиляції, електротехнічні роботи. Також роботи з системи проведення тривожних сповіщень, радіофікації, телефонізації.

ТОВ «Тетерів-Будпроект» зареєстроване в Житомирі в 2015 році. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Ірина Самсонюк, а директором – Анатолій Боднюк. До листопада 2016 року ТОВ належало нинішньому депутату Житомирської облради з фракції «Наш край» Анатолію Подіку.

Залиште відповідь