Реконструкцію стадіону за 8 мільйонів у Вишкові виграла компанія, якій скасували попередній договір 
21.10.2022   //   344 Переглядів

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Вишківської селищної ради Закарпатської області 14 жовтня за результатами тендеру за 8,3 млн грн замовив ТОВ «ЕСГ-Україна» реконструкцію тренувального футбольного поля стадіону у селищі Вишково Хустського району. 

Про це йдеться у «Прозорро».

Підрядник зобов’язується реконструювати штучний стадіон площею 7140 кв.м. та облагородити територію навколо нього. На аукціоні компанія-переможець конкурувала з ФОПом з Київщини Віктором Мойсеєнко, пропозиція якого була дорожчою на 270 тис грн. 

Засновником і берефіціаром ТОВ «ЕСГ-Україна» значиться Сергій Ковалевський з Дніпра. Згідно даних з аналітичної системи Youcontrol та модуля аналітики BI Prozorro, компанія переважно займається будівництвом та реконструкцією спортивний майданчиків і штучних футбольних полів. На сьогодні має 33 договори на суму понад 268 млн грн, 9 договорів були розірвати по ініціативі замовника або у судовому порядку після виявлених Держаудитслужбою порушень. 

У вересні 2021 року ТОВ «ЕСГ-Україна» вже перемагала на аукціоні з реконструкції тренувального футбольного поля стадіону у Вишкові, за яку селищна рада готова була заплатити майже 20 млн грн. Моніторинг Західного офісу Держаудитслужби у Закарпатській області показав, що умови укладеного договору не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця. Селищна рада скасувала договір з «ЕСГ-Україна», а на висновок моніторингу подала до Закарпатського адмінсуду.

Такі ж самі порушення Держаудитслужба знайшла на закупівлі послуги «Реконструкція тренувального футбольного поля на стадіоні «Тиса» в смт. Буштино Тячівського району Закарпатської області», за виконання якої Буштинська селищна рада має намір заплатити ТОВ «ЕСГ-Україна» майже 20 млн грн. 

Щоправда, укладений 15 вересня 2021 року договір не розірвали. Зараз селищна рада у суді намагається скасувати висновок результату моніторингу процедури закупівлі, визнавши його протиправним. Першу інстанцію місцеве самоврядування програло. Справу розглядають в апеляції.

Залиште відповідь