Лікарню Полтави облаштують укриттям за майже 5 мільйонів  
21.10.2022   //   103 Переглядів

12 жовтня КП «1-а міська клінічна лікарня» (Полтава) уклало договір на капітальний ремонт свого підвального приміщення під укриття за 4,47 млн грн.

Про це пише Микола Лисогор у «Полтавщині» з посиланням на Prozorro.

На безконкурсній основі було обрано підрядну компанію — ТОВ «Добробут-Інвест» Володимира Прозапаса. Відповідно до договору, будівельні роботи вартістю мають виконати до кінця листопада.

Жодні якісні характеристики майбутнього ремонту чи орієнтовна вартість будматеріалів сторонами угоди не розголошуються. З локального кошторису відомо лише те, що власник будівельної компанії розраховує отримати 63 тис. грн прибутку (менше, ніж 1,5% від договору).

Укладанню договору на будівельні роботи передувала розробка проектної документації, яку за 420 тис. грн виконав ФОП Роман Мягкохліб.

Разом з витратами на авторський та технічний нагляд, який, у свою чергу, виконає ФОП Олександр Сазонов, загальна вартість облаштування укриття в лікарні оцінюється рівно у 5 млн грн.

Зазначимо, що капремонти підвалів також заплановані ще як мінімум у двох лікарня Полтави. Наразі ФОП Яна Мурза виконує розробку проектної документації для 2-ї міської лікарні за 279 тис. грн та для Полтавської ЦРЛ за 382 тис. грн.

 

Залиште відповідь