Комунальники Дніпра віддали чергові 8 мільйона на вуличне освітлення улюбленій фірмі 
21.10.2022   //   103 Переглядів

14 жовтня 2022 року комунальне підприємство «Міськсвітло» Дніпровської міської ради відзвітувало про підписання угоди з ТОВ МБК «Сінергія» на 7,59 млн. грн.

Про це повідомляється в системі Прозорро.

КП «Міськсвітло» замовило утримання та технічне обслуговування об’єктів вуличного освітлення міста. В списку 23 найменування:

  • проспекти Мануйловський, Калинишевського, Богдана Хмельницького;
  • вулиці Малиновського, Терещенкiвська, Молодогвардiйська, Новоселiвська, Доватора, Бажова, Верхня, Журавлина, Берегова, Ветеринарна, Дзвінка, Лобачевського, Єсеніна, Данила Будницького, Солончаковий тупік, Природна, 8 Березня, Обоянська;
  • а також провулок М.Яремчука та ж/м Тополя 1,2,3.

Строк договору – до кінця року. Вартість робіт складає 7,59 млн грн. Підрядник буде замінювали дроселі, лампи та світильники, ставити нові опори, монтувати нові кронштейни, ліквідовувати пошкодження та обриви та ін.

ТОВ МБК «Сінергія» зареєстровано в 2013 році в Дніпрі. Компанія належить Любові Сердюк із Кам’янського, Володимиру Кошелю з-під Дніпра та Батиру Азімову з Дніпра. До 2019 року компанія спеціалізувалася на будівельних роботах. Після зміни напрямку діяльності почала отримувати підряди від дніпровських комунальників з «Міськсвітло» на утримання міських електромереж. Сьогодні в активі компанії підписаних договорів на 950 млн. грн. Більше третини з них – від КП «Міськсвітло».

Компанія потрапила в матеріал від “Запорізького центру розслідувань” як така, що отримувала підряди на підключення «зелених» станцій, пов’язаних з групою екс-депутата Запорізької міськради від Оппоблоку Руслана Божка та Ростислава Шурми – ексгендиректора “Запоріжсталі”, які незаконно отримали 265 га комунальної землі під сонячні електричні станції (СЕС). Досудове розслідування по цій справі тривало до 4 червня 2022 року. Подальша доля його сьогодні невідома.

Також ТОВ «МБК Сінергія» допомагає криворізьким колегам ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» отримувати підряди на утримання та ремонту об’єктів освітлення Кривого Рогу. Як ми писали, фірми більше двадцяти разів зустрічалися на торгах, але жодного разу дніпряни не змогли отримати замовлення від чиновників Кривого Рогу.

Залиште відповідь