За 8 місяців замовники Тернопільщини закупились у фірм з “чорного списку” АМКУ на 3,7 мільйона 
20.10.2022   //   79 Переглядів

З початку повномасштабної війни в Україні замовники Тернопільської області підписали 85 контрактів, замовивши товари, роботи чи послуги у фірм з так званого “чорного списку” АМКУ. Мова йде про підприємства, що були оштрафовані антимонопольним комітетом за вчинення антиконкурентих узгоджених дій під час проведення торгів. Загальна вартість укладених з березня по жовтень включно угод склала 3,74 мільйона гривень. 

Найбільше заробити вдалось ТОВ “ТОМ-Інвест Буд”, який за згаданий період підписав 4 договори, загалом на 1,92 мільйона гривень. Найбільшим замовленням, вартістю 1,89 млн грн, став контракт на проведення капітального ремонту – благоустрою пішохідної зони на вулиці Львівській в Тернополі. Крім того були послуги з обслуговування обладнання котельні для теплопостачання Тернопільського міського палацу культури”Березіль” імені Леся Курбаса”, за 17,23 тис грн, засувка чавунна фланцева, штурвал DN 100 і фланець Ду-100 для цього ж замовника за 7,86 тисяч. І насамкінець послуги екскаватора з проведення земляних робіт для влаштування доріжки при вході до споруди цивільного захисту в корпусі № 2 Галицького фахового коледжу ім.В.Чорновола, за які замовник заплатив 6,23 тисяч гривень. 

На другому місці за показником вартості підписаних контрактів опинився фарм-гігант ТОВ “БаДМ” – 706,89 тисяч гривень. А на третьому – ФОП Турок Галина Петрівна, якій вдалось отримати замовлень на 494,38 тисячі гривень. Закривають п’ятуріку підрядників ще два ФОПа: Галаван Роман Степанович – 229,56 тис грн і Олійник Роман Ярославович – 214,58 тисячі. 

Власниками ТОВ “ТОМ-Інвест Буд” є Віталій та Василь Мазурики. Останній в 2015-му балотувався до Тернопільської міськради від “Солідарності правих сил”, однак достатньої кількості голосів не набрав. Окрім проблем з АМКУ фірма фігурує як підозрювана сторона у справі про привласнення та розтрату майна на будівельних підрядах 2018-го року. 

ТОВ “БаДМ” з однойменної бізнес-групи це дітище Олександра Суходольського та Олександра Дитятковського. Копії з цієї групи займають близько 40% українського ринку  фармдистрибуції.  “БаДМ” досить тісно пов’язана з дніпровською владою. Зокрема Євгенія Дитятковська, дружина Олександра Дитятковського є депутаткою Дніпровської міської ради та завідувачкою алергологічним відділенням КЗ “Клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги” Дніпропетровської обласної ради.

 

Залиште відповідь