Кременецькі комунальники за день віддали замовлення на ремонт чотирьох вулиць фірмі ексдепутата
20.10.2022   //   102 Переглядів

Комунальне підприємство Кременецької міської ради “Кременецьблагоустрій” прозвітувало про підписання одразу чотирьох однотипних договорів на поточний ремонт ремонт струменевим методом чотирьох вулиць. Усі вони були підписані 14-го жовтня, однак звіти до системи Prozorro завантажили лише 18-го числа. Підрядник один – тернопільське ТОВ “Дормакс”.

Загальна вартість замовлень незначна – 199,5 тисяч гривень. Мова зокрема йде про ремонт вулиці Шевченка в селі Куликів, вулиці Дубенської та Вишнівецької в Кременці,  а також вулиці Молодіжної в селі Білокриниця. При максимально схожих цінах замовлень, площа робіт які необхідно буде виконати досить суттєво відрізняється. Відповідно й ціна ремонту одного квадратного метра також коливається – від 251,75 грн/м2 до 453,7 грн/м2. 

Ліквідовувати ямоквість підрядник буде за допомогою автогудронатора Madpatcer MP 6.5 WD. Цей атомобіль використовує метод струйно-ін’єкційного пневмонабризкування бітумної емульсії та щебеню. При цьому попередньої підготовки ділянки дороги, що реставрується, іншим технічним засобом не потрібно. Методика не надто підходить для повноцінного поточного ремонту, однак для латання невеликих ям або швів – те що треба. 

Єдиним власником, а заодно й керівником ТОВ “Дормакс” є ексдепутат Тернопільської міської ради від партії “Свобода” Андрій Грегоращук, який свого часу професійно грав у футбол.

Комунальне підприємство “Кременецьблагоустрій” наразі очолює Ігор Хомин, який на останніх місцевих виборах балотувався до Кременецької міської ради від “Європейської солідарності”.

Залиште відповідь