Фірма підприємця з прокурорськими амбіціями без торгів взяла 2,5 мільйона на ремонт 
20.10.2022   //   123 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради прозвітувало про підписання договору щодо надання послуги з благоустрою населених пунктів. Мова йде про відновлення покриття прибудинкової території за адресою вул. Миру, 3а в Тернополі. Виконати замовлення за 2,56 мільйона гривень має ТОВ “Країна будсервіс”.

Контракт підписали без проведення конкурентних торгів, виклавши до системи Prozorro лише звіт про укладений договір та копію самого контракту. Документ не містить техзавдання чи дефектного акту, тож об’єми замовлених робіт залишаються невідомими. 

Це замовлення стало 21-им отриманим ТОВ “Країна будсервіс” від Управління ЖКГ Тернопільської міськради з початку повномасштабної війни. Загалом лише цей замовник цьогоріч віддав фірмі підрядів на 64,65 мільйонів гривень. Загалом же з моменту запровадження Prozorro “Країна будсервіс” підписала 83 договори на суму 383 мільйона гривень.

Власником, а заодно й керівником ТОВ “Країна будсервіс” вказаний прописаний у селищі Велика Березовиця Володимир Кіцану. Підприємця також можна зустріти серед власників ТОВ “Приватний архів”, ТОВ “Благоустрій Тернопілля”, ТОВ “Будінвест Тернопілля” і ТОВ “Тернохарчпром”. У більшості з цих фірм бізнес-партнером нашого фігарнта є його батько – Андрій Кіцану, який є членом експертної ради  з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності при Тернопільській міськраді.

Цікавим фактор в біографії Володимира Кіцану є його членство в правлінні Тернопільської обласної організації політичної партії “Блок Володимира Сальдо”. Того самого екснардепа колаборанта Сальдо, призначеного росіянами головою окупаційної адміністрації Херсона.

Крім того у жовтні цього року Володимир Кіцану не допустили до складання кваліфікаційного іспиту, як кандидату на посаду прокурора окружної прокуратури. Причина – відсутність достатнього стажу роботи в галузі права. 

Залиште відповідь