Фірма, наближена до мера міста, від початку вторгнення отримала без тендерів 5 мільйонів
19.10.2022   //   116 Переглядів

Товариство «Інтербудтехсервіс», яке пов’язують з міським головою Кам’янки, протягом цього року отримало від міськради 50 договорів підряду на майже 5 млн грн.

Інформація розміщена на порталі «Прозорро».

Загалом із 12 травня до 11 жовтня відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Кам’янської міської ради уклав із «Інтербудтехсервіс» 50 угод на 4.86 мільйона гривень.

Зокрема це, наприклад, 20 договорів на 199,99 тис. грн. Тобто на мінімальну суму, що дозволяє провести допорогову закупівлю і уникнути конкурентних торгів.

Йдеться про послуги із відновлення дорожнього покриття та поточного ремонту на території міської територіальної громади у Кам’янці, Грушківці, Косарях, Лебедівці, Вербівці, Коханівці, Радиванівці та інших. Окрім того, це послуги з оренди транспорту, асфальт тощо. Здебільшого у договорах йдеться про улаштування асфальтобетонного покриття, товщиною 4 см.

«Інтербудтехсервіс» зареєстроване у Кам’янці. На сьогодні воно має 274 угоди на 40 мільйонів гривень. Абсолютна більшість із них укладені із замовниками Кам’янської міської ради. Наприклад, угод на 19 млн грн із виконавчим комітетом, на 10 млн грн із відділом ЖКГ, на 7 млн грн із міською радою.

На сьогодні директором підприємства є Наталія Михайлова, а серед власників числяться 4 фізичні особи. Проте до обрання на посаду міського голови керівником та власником підприємства був мер Кам’янки Володимир Іванович Тірон.

Після місцевих виборів в жовтні 2015 року ТОВ «Інтербудтехсервіс» стало фактично монополістом на ринку робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом в місті Кам’янка.

Залиште відповідь