Кропивницькі рятувальники купили білоруських вікон і дверей на 4,5 мільйона
18.10.2022   //   83 Переглядів

Перший державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 5 жовтня підписало з ТОВ «ПСВ Груп» угоду на постачання вікон і дверей загальною вартістю 4 млн 415 тис. грн (з яких 735 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro. Згідно з угодою, підрядник має поставити до 20 листопада 104 металопластикові вікна, 65 і відповідно 8 алюмінієвих дверей та вікон, 20 металопластикових вікон в ламінації, 5 протипожежних дверей. Підрядник має поставити товар за адресами пожежно-рятувальних загонів. Закупівлю провели за спрощеною процедурою.

До вказаної закупівлі потенційні замовники подали декілька уточнювальних запитань та пропозицій щодо зміни тендерних вимог.

«Чи можливе надання еквівалента стосовно дверей та вікон алюмінієвих та металопластикових, а саме стосовно профілю з якого виготовляються дані товари. Також хочемо зауважити, що профіль Alutech виробляється в Білорусі з території якої здійснюється збройна агресія проти України. Тому вважаємо, що є доцільним внести зміни у документації та видалити вимогу про профіль Alutech для алюмінієвих конструкцій», – йдеться в одному з повідомлень.

Втім, замовник відмовив у задоволенні пропозиції.

«Постанова КМУ № 426 від 09.04.2022 з 11.04.2022 забороняє ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту товарів з Російської Федерації. Проте щодо можливості придбання та/або поставки таких товарів на територію України з Білорусі обмежень немає. Крім того, маємо зауважити, що на об’єкті вже встановлено вироби, виготовлені з профілю Alutech», – зазначив замовник.

Компанія Alutech зареєстрована у Білорусі, збуває свої вироби в Україні, Росії, Білорусі, Чехії, Німеччині, Австрії. У 2018 році 75% корпоративних прав фірми придбало німецьке підприємство Hörmann. Виробництво діяло у Білорусі, Росії, Україні.

ТОВ «ПСВ Груп», яке є одним з дистриб’юторів вказаного товару зареєстроване у 2012 році в Кропивницькому. Засновником та керівником вказаний Володимир Олександрович Петренко. За період участі в публічних закупівлях фірма отримала 69 підрядів на суму 20,77 млн грн.

 

Залиште відповідь