Фірма рівненського футзаліста за день отримала від Великоомелянської сільради замовлень на 1,2 мільйона
18.10.2022   //   90 Переглядів

Великоомелянська сільська рада прозвітувала про підписання трьох договорів щодо проведення відновних дорожніх робіт згідно переліку затвердженого Рівненською ОВА. Усі три контракти, датовані 14 вересня, було укладено з ТОВ “Якість і будівництво”. Загальна вартість замовлень – 1,2 мільйона гривень. 

Закупівлі було проведено поза межами Prozorro без застосування процедури конкурентних торгів. Однак копії підписаних між сторонами договорів замовник все ж опублікував. 

Відповідно до оприлюднених даних підрядник має відремонтувати вулицю Енергетиків в селі Вересневе за 449,98 тис грн, вулицю Кравчука в селі Грушвиця Перша за 448,84 тисяч та вулицю Рольщикова в селі Велика Омеляна за 229,35 тис грн. Ремонти мають бути завершені  до 21 листопада поточного року. 

Засноване у липні 2012 році ТОВ “Якість і будівництво” важко назвати новачком в публічних закупівлях. За весь час існування Prozorro фірма отрмимала 178 бюджетних замовлень на суму 13,9 мільйонів гривень. 

Власником, а заодно й керівником фірми вказаний Борис Кривко, що є гравцем футзального клубу “Альянс”, який входить до Асоціації футзалу Рівненської області. 

Залиште відповідь