Рятівний загін на Дніпропетровщині купив спецтехніку та модільних будинків на 16 мільйонів 
17.10.2022   //   69 Переглядів

12 жовтня 2022 року аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області відзвітував про вересневі закупівлі на загальну суму 16 мільйонів гривень. На ці гроші рятівники придбали спецавтомобіль, а також санітарні та житлові модулі.

Інформацію про закупівлі опубліковано в системі Прозорро.

Закупівлі проведені за процедурою «Українська визвольна війна», яка дозволяє спростити замовлення необхідного товару та оминути торги.

Автомобіль генераторно-освітлювальний базі шасі Daewoo Maximus вартістю 9,86 млн. грн. придбали у ТОВ «Компанія Тітал».

9 модулів для проживання особового складу та 3 модулі санітарні на суму 6,15 млн грн. поставить дніпровським рятівникам ТОВ «Торговий дім Юніпрайм».

ТОВ «Компанія Тітал» більше 25 років працює в сфері виробництва пожежно-рятувальної та іншої спецтехніки. Фірма належить родині Брицьких з Києва. Компанія має свій веб-сайт titalcompany.com. В 2016 році фірма втрапила в скандал, коли з’ясувалось, що вона є серед засновників приватних компаній-посередників, що заробляють на передачі сигналу про пожежу та належать родині екс-голови київського МНС Анатолія Косаря.

ТОВ «Торговий дім Юніпрайм» зареєстровано більше 18 років потому. Спочатку фірма називалася ТОВ «Агенція з аутсорсінгу управління людськими ресурсами Прима Ейч-ар-ем» і працювала в сфері консультування з питань комерційної діяльності й керування. З 2016 її перейменували та змінили напрямок роботи. Компанія стала працювати в сфері неспеціалізованої оптової торгівлі. З 2021 року компанію очолив новий власник – Андрій Новіченко, який прославився тендерними змовами на закупівлях для шкіл Києва. За два роки фірма ТОВ «ТД Юніпрайм» перемогла у 69 закупівлях на суму 43,04 млн. грн. Останні закупівлі без використання Прозорро – модульні будиночки для різних аварійно-рятувальних загонів країни.   

 

Залиште відповідь