Підрядник-новачок отримав від міськради Чернівців свої перші 6,5 мільйона на ремонт міжквартального проїзду
17.10.2022   //   74 Переглядів

Чернівецька міська рада уклала договір на капітальний ремонт міжбудинкового проїзду на вулиці Південно-Кільцевій, 29 на 6.5 мільйона гривень.

Інформація про це наявна в системі «Прозорро».

Згідно з техзавданням, має бути відремонтована ділянка від вул. Південно-Кільцевої до дитячого садочку №30. Протяжність ділянки – близько 400 метрів.

Підрядник має розібрати асфальтне покриття і облаштує покриття бетонними плитами, з тактильною плиткою та заміною 2 люків.

Замовник провів тендер як спрощену закупівлю. Договір уклали із єдиним учасником – «ПРОГРЕС-БУД 2022» 13 жовтня. Він має завершити роботи уже до 20 листопада цього року.

Це фірма-новачок. Вона зареєстрована лише у січні цього року. І у жовтні отримала свої перші в історії два договори підряду. Обидва – від департаменту інфраструктури та благоустрою ЧМР.

У відкритих джерелах відсутня інформація щодо участі та перемог компанії у інших державних закупівлях. У пакеті документів на тендер учасник надав позитивний відгук від Чернівецької міськради на роботи фірми як субпідрядника. Йдеться про поточний ремонт вулиці 29 Березня, який виконував ФОП Кривак за договором від 9 вересня цього року. «ПРОГРЕС-БУД 2022» виконав робіт на 670 тисяч гривень.

Директором «ПРОГРЕС-БУД 2022» є Микола Драпака. Відомостей про нього теж обмаль.  

ФОП Кривак зареєструвався як ФОП навесні минулого року. У вересні цього року він отримав від міськради договір на 18.2 мільйони гривень на поточний ремонт вулиці Гагаріна. 

Залиште відповідь