Яворівські чиновники віддадуть фавориту 8 мільйонів на ремонт двох доріг
16.10.2022   //   856 Переглядів

Яворівська міська рада Львівської області 28 вересня замовила ТОВ «Вельт капітал» ремонт 2-х доріг на загальну суму 8,10 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з першим договором, підрядник відновить дорожнє покриття по вул. Прикордонна в с. Грушів Яворівського району Львівської області за 4,05 млн грн., а з другою – по вул. Свято-Покровська в с. Дрогомишль Яворівського району Львівської області теж за 4,05 млн грн.

Обидві угоди укладені за спрощеною процедурою. Переможець був єдиним учасником.

Львівською фірмою «Вельт Капітал» володіє та керує львів’янка Тетяна Павленко. Але, за даними системи «YouControl», раніше компанія була зареєстрована в місті Городок на Львівщині, а її засновницею та директором була місцева жителька Ярина Газда.

Нагадаємо, «Наші гроші. Львів» писали, що у червні 2018 року фірма «Вельт Капітал» розіграла з пов’язаним ПП «Арагас» реконструкцію Російського культурного центру за 6,1 млн грн. Єдиним конкурентом було львівське ТОВ «Метрополіс», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Його директором є Віктор Маковецький, а засновниками – львів’яни Михайло Михайлович і Владислав Михайлович Крижанівські. Зареєстрована разом із ними Любов Крижанівська володіє ТОВ ВП «Галтрансрембуд» з Василем Климчуком.

Крім того, ТОВ «Вельт Капітал» завищувало ціни на асфальт під час капітального ремонту автомобільної дороги О031600 Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтове -/ М-7/, яке замовляло ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області».

Згідно з «Прозорро», з 2016 року ТОВ «Вельт Капітал» отримало підрядів на загальну суму 2,31 млрд грн.

Залиште відповідь