На Харківщині ремонт адміністрації району після російського обстрілу за 5 мільйонів замовили ФОПу-новачку 
16.10.2022   //   62 Переглядів

Адміністрація Новобаварського району Харкова уклала 14 вересня договір з ФОП Ноль Валентин Сергійович щодо поточного ремонту з усунення аварій будівлі по вул. Полтавський шлях, 11 за 5,44 млн. грн.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням «Прозорро».

Під «поточним ремонтом з усунення аварій» адміністрація Новобаварського району мала на увазі російський ракетний обстріл Харкова. Будівля за адресою Полтавський шлях, 11 – це і є якраз будівля Адміністрації Новобаварського району Харківської міськради. Ця будівля була суттєво пошкоджена 6 липня цього року внаслідок ракетного обстрілу міста російськими окупантами.

ФОП Ноль Валентин Сергійович було зареєстроване 22 липня 2022 року, тобто менше ніж за два місяці до підписання договору з Адміністрацією Новабаварського району, і вже після того як будівля постраждала від російського ракетного обстрілу.

Валентин Ноль – це харківський волонтер з ГО «Ротарі клуб Харків «Нью Левел», який отримав подяку від мера міста Ігоря Терехова в серпні 2022 року.

В договорі вказано, що ремонт мають зробити на 2261,1 кв. м., тобто на 18% загальної площі будівлі. Ремонт мають завершити до 21 листопада цього року, або у разі продовження воєнного стану в Україні, строк закінчення робіт може бути продовжений, але не пізніше, ніж до кінця 2022 року.

Інформація про договір з’явилась в системі публічних закупівель «ProZorro» 23 вересня, а згідно інформації з порталу публічних коштів 30 вересня Адміністрація Новобаварського району в рамках цього договору проплатила ФОП Ноль Валентин Сергійович 3,2 млн. грн.

Головою Адміністрації Новобаварського району є Тетяна Цибульник.

Залиште відповідь