Криворізька мерія придбала рації та безпілотники на мільйон у колишнього охоронця Корбана 
16.10.2022   //   164 Переглядів

13 жовтня 2022 року виконавчий комітет Криворізької міської ради оприлюднив звіт про закупівлю шифрувальних рацій та приладдя до них на 978 тис. грн. Поставить засоби спецзв’язку будівельна компанія ТОВ «Тайгєр буд».

Про це повідомляється в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи  за процедурою «Українська Визвольна Війна». Згідно інформації в закупівлі, чиновники придбали:

  • 20 комплектів рацій «Mototrbo R7» VHF NKP BT WiFi GNSS Capablepra 302CEG з ліцензією шифрування: HKVN4241A 256 bit, AES для рації «Mototrbo R7» VHF NKP BT за ціною 43,579 грн. за комплект.
  • Кабель програмування PMKN 4265A «Mototrbo R7» за 5 067 грн.
  • 20 штук акумуляторів PMKN4808А Рації «Mototrbo R7» VHF NKP BT за ціною 5 067 грн. за штуку.

Поставка товарів має відбутися до 28 жовтня.

Продавець ТОВ «Тайгєр буд» працює з травня 2019 року та прописаний в селищі Раївка Синельниківського району Дніпропетровської області. Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель.

За даними аналітичної платформи YouControl, кінцевий бенефіциарний власник компанії – колишній охоронець Геннадія Корбана Тарас Єрмаков. В 2007 році бодігард отримав поранення під час замаху на Корбана. Які були версії щодо причин цього замаху, читайте тут.

Сьогодні Тарас Єрмаков приватний підприємець із політичними амбіціями. В 2014 балотувався як мажоритарник до Верховної Ради. У жовтні 2020-го року балотувався на посаду міського голови Раївської ОТГ від політичної партії «Пропозиція». Обраний не був.

За даними єдиного веб-порталу використання публічних коштів Spending.gov.ua, виконком Криворізької міськради крім рацій в останні кілька місяців придбав у будівельної фірми Єрмакова різних товарів для потреб територіальної оборони на 6,1 млн. грн.

Інформація про ці закуплені мультікоптери, квадрокоптери та акумулятори в системі Прозорро на сьогоднішній день відсутня. 

Залиште відповідь