На Рівненщині на ремонт гуртожитку для переселенців виділили понад 5 мільйонів 
15.10.2022   //   99 Переглядів

Клеванський професійний ліцей, що у місті Клевань Рівненської області, 13 жовтня уклав з ТОВ «ФІРМА «КОРТАКОЗ» угоду про поточний ремонт гуртожитку ліцею для розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце свого проживання загальною вартістю 5 млн 590 тис. грн.

Закупівлю провели без тендера за процедурою «Українська визвольна війна», що передбачено в умовах воєнного стану. Згідно з угодою, оприлюдненою в системі Prozorro, підрядник має завершити ремонт до 21 листопада, замовник має перерахувати фірмі аванс 1,6 млн грн на закупівлю будматеріалів.

ТОВ «ФІРМА «КОРТАКОЗ» зареєстроване у 1993 році в Здолбуневі Рівненської області. Засновником вказаний Андрій Володимирович Мощанецький, директором – Олександр Володимирович Дашкель. На будівельних підрядах фірма встигла освоїти 994 млн грн.

Підприємство фігурує у розслідування видання «4 влада», яке розповіло, що Андрій Мощанецький відомий у Рівному як посадовець з команди колишнього міського голови Володимира Хомка, а нині депутата Рівненської міськради від партії «За майбутнє». У 2020-2021 роках отримала два підряди на ремонт центральної площі у Рівному, проте, як відзначають журналісти, роботи не були виконані вчасно, а підрядник перекладав вину на субпідрядника.   

 

Залиште відповідь