Луцькі чиновники замовило ремонт вулиці за 4 мільйона
15.10.2022   //   134 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради 7 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Волиньдорбуд» поточний ремонт вулиці за 3,92 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про ремонт вулиці Гордіюк в місті Луцьку Волинської області.

На торгах конкурентом переможця було ТОВ «Будівельна компанія «Борей», яке запропонувало вищу суму – 4,08 млн грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

В торгах також хотіло взяти участь ТОВ «Ідея», але її відхилили через «відсутність у складі тендерної пропозиції документів щодо документального підтвердження провадження учасником публічної закупівлі господарської діяльності, а саме Статуту (іншого установчого документу) зі змінами та доповненнями (за наявності зареєстрованих змін)».

«Волиньдорбуд» – підприємство зі статутним капіталом у дві тисячі гривень, активно виграє тендери на ремонт доріг (з 2021 року отримало замовлень на 2,41 млрд грн.). Підприємство було створене у серпні 2019 року, а зареєстроване воно в селищі Голоби Ковельського району. Засновниками підприємства є Юрій Романко з Івано-Франківська та Руслан Курило з села Буків Луцького району.

Залиште відповідь