На Тернопільщині замовили ремонт доріг на 4 мільйони фірмі, яку пов’язували з керівником Служби автодоріг
14.10.2022   //   66 Переглядів

Комунальне підприємство Теребовлянської міської ради «Теребовля» за результатом аукціону 7 жовтня уклало угоду з ТОВ «БМБУД» про ремонт та благоустрій чотирьох вулиць загальною вартістю 4 млн 12 тис. грн (з яких 668,9 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з договором, підрядник має відремонтувати такі вулиці: Лесі Українки, Народицька, Садики у місті Теребовля та Шевченка у селі Кровинка Тернопільського району. На дорогах мають постелити асфальтобетонне покриття. Термін виконання робіт вказаний – 21 листопада.

На тендері конкурентом фірми, яка отримала підряд, було ТОВ «АВАКС Проф», яке запропонувало виконати роботи за 3 млн 900 тис. грн. Вказане підприємство зареєстроване у Тернополі 12 років тому, його засновником вказаний Олександр Григорович Ярмоленко. Фірма є активним учасником дорожніх тендерів.  

Втім пропозицію «АВАКС Проф» відхилив тендерний комітет, бо підприємство подало не повний витяг з Реєстру юросіб, загубивши декілька сторінок, а також не зазначило номер документа, яким затверджено Статут підприємства, а в договорі оренди цистерни не збіглася дата прийому-передачі майна. Ці підстави не дали комунальникам зекономити понад 100 тисяч гривень.

ТОВ «БМБУД» зареєстроване у селі Настасів Тернопільської області у 2016 році. Нині засновниками є Валерій Вікторович Носик і ТОВ «Сарсама Сервіс», власницею якого значиться Бабійчук Надія Василівна. За період участі в публічних закупівлях фірма підписала 369 договорів на суму 2,68 млрд грн. До 2018 року засновниками фірми значились тернополяни Олександр Івахів та Андрій Самарик. Видання «Наші гроші. Львів» повідомляло, що вказані особи були пов’язані з очільником Служби автодоріг Тернопільської області Богданом Юликом, а підприємство отримало рекордну кількість підрядів від САД.

Залиште відповідь