У Вінниці збираються закупити 20 вживаних тролейбусів на низькому ходу
12.10.2022   //   65 Переглядів

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» 6 жовтня розмістила в системі Prozorro оголошення про закупівлю 20 тролейбусів, які були у вжитку, очікуваною вартістю 34 млн грн, тобто 1,7 млн грн за одиницю. Строк подачі пропозицій – 7 листопада.

Як ідеться в технічних вимогах, планують закупити 12-метровий низькопідлоговий тролейбус для міських перевезень не раніше 2011 року виготовлення. У кабіні водія має бути кондиціонер та обігрів ніг, усі двері повинні бути оснащені «теплими кнопками» не менше 3 шт., а також має бути зовнішня кнопка для осіб з обмеженими можливостями. Максимальна пасажиромісткість повинна становити 110 осіб, місць для сидіння – 34. Також в автобусі має бути відкидний пандус і як мінімум одне місце для пасажира на інвалідному візку.

Компанія SENSO DYNAMICS LLC, яка відома активними й дошкульними коментарями на адресу замовників, відзначила, що очікувана вартість автобусів підозріло низька.

«Чернігів не зміг отримати 5 тролейбусів за 26,5 млн грн. Київ не зміг отримати 137 тролейбусів за 1,618 млн грн. Ви дійсно хочете отримати 20 тролейбусів за 34 млн грн? У такому разі бажаємо успіхів», – йдеться у коментарі.

В чому причина, схоже, розібрались у профільному медіа Alltransua, яке відзначає, що технічні характеристики доволі схожі на тролейбуси Solaris Trollino 12 S (або аналогічні Škoda 26Tr).

«Ймовірний варіант, що це будуть тролейбуси з Любліна. Минулого року там було відсторонено від експлуатації 30 тролейбусів Solaris Trollino 12 з електрообладнанням від Škoda, 9 з яких було продано до Гдині й Тих, а решта досі стоїть», – відзначає видання.

У разі успішності проведення закупівлі, новий транспорт мають поставити у Вінницю до 31 грудня.

Залиште відповідь