Селищна рада без торгів віддала 6 мільйонів на ремонт прихистку директору свого КП
12.10.2022   //   106 Переглядів

Глибоцький професійний ліцей у селищі Глибока Чернівецької області 28 вересня повідомив про укладання угоди на реконструкцію власного гуртожитку під потреби вимушено переміщених осіб.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено без проведення конкурентних закупівель з місцевим підприємством “Глибоцьке будівельно-монтажне управління”. Вартість угоди – 5,6 млн гривень. Роботи підрядник має завершити до кінця поточного року.

Договір передбачає заміну вікон за кошторисною вартістю 4,7 тисячі за квадрат полотна, встановлення металопластикових дверей, вирівнювання стін та облаштування стелі. Крім того, потрібно буде замінити батареї на сталеві радіатори, вартістю майже 4700 гривень. Облаштування поверхонь відбуватиметься керамічною плиткою за ціною 434 гривні за квадрат.

Фірма-підрядник належить місцевому підприємцю Георгію Шкробанцю. У активі компанії 50 різних договорів переважно із замовниками Глибоцького району Чернівецької області на суму майже 20 млн гривень. Водночас Шкробанець є директором місцевого комунального підприємства капітального будівництва, що належить селищній раді. Закон не забороняє директорам комунальних підприємств займатися підприємницькою діяльністю. 

У травні цього року Глибоцький районний суд засудив директора приватного підприємства, що здійснювало технічний нагляд за виконанням “Глибоцьким будівельно-монтажним управлінням” одного із підрядів коштом місцевого бюджету. Як встановило слідство, підрядник не дотримався проєктної документації під час виконання робіт, а засуджений це не проконтролював, за що і отримав штраф у 8,5 тисяч гривень.

Залиште відповідь