На Львівщині гуртожиток ліцею, де проживатимуть переселенці, за 7,5 мільйона відремонтує фірма екс-депутата
12.10.2022   //   95 Переглядів

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Нижанковицький професійний ліцей» (Львівська область) 30 вересня замовив ТОВ «Золочівагробуд» будівельні роботи для проживання внутрішньо переміщених осіб за 7,56 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про капітальний ремонт покрівлі даху та приміщень гуртожитку ДПТНЗ «Нижанковицький професійний ліцей» смт. Нижанковичі, вул.Костюшка,36 (Самбірський район).

Вартість матеріальних ресурсів складе 3,99 млн грн., заробітна плата – 1,44 млн грн., експлуатації будівельних машин і механізмів – 77 тис грн, прибуток – 137 тис грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

Золочівська компанія «Золочівагробуд» працює на ринку з 2000 року. Її власниками є Михайло Круглик та Йосип Барабаш (керівник фірми). Останній є екс-депутатом Золочівської районної ради. Також Барабаш очолював «Футбольний клуб «Дружба», що належав Золочівській райраді, та є співзасновником «Благодійного фонду «Золочів Відроджений».

Згідно з «Прозорро», з 2016 року «Золочівагробуд» отримав замовлень на загальну суму 156,96 млн грн.

Залиште відповідь