Сумські шляховики докинули фавориту з Харкова 13 мільйонів на дорогу, яка веде до кордону з РФ
08.10.2022   //   112 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Сумській області 26 вересня замовила ПП «Будгарант-7» додаткові послуги щодо поточного середнього ремонту автомобільної дороги за 13,00 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про ремонт дороги загального користування державного значення Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка – контрольно-пропускний пункт «Велика Писарівка» (знаходиться на кордоні з рф) на ділянці км 78+150 – км 87+294.

Закупівлю проведено за переговорною процедурою. В обґрунтуванні зазначається, що «виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю на суму 119,31 млн грн., який укладений за результатами проведення тендера та здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору».

ПП «Будгарант-7» засноване у червні 2006 року, статутний капітал  складає 20 000 гривень. Керівником ПП «Будгарант-7»  є Олександр Дуравкін, а кінцевим бенефіціаром – Андрій Терехов. Свого часу Дуравкін керував ТОВ «Харківспецбудмеханізація-7» Григорія Анищенка, яким нині володіє Інна Топчій. У липні 2018 року засновником «Харківспецбудмеханізація-7» і «Будгарант-7» ненадовго став Вадим Казарцев. Харківські журналісти називали його місцевим «кримінальним авторитетом» на прізвисько «Князь».

Компанії «Будгарант-7» і «Харківспецбудмеханізація-7» зареєстровані у Харкові, але там робіт не виконують. Вони належать до так званої «харківської монополії», учасники якої пов’язані між собою і понад десять років ремонтують і прибирають дороги Полтавщини та Сумщини.

Згідно з «Прозорро», з 2016 року «Будгарант-7» отримав замовлень на загальну суму 4,24 млрд грн.

Залиште відповідь