Освітяни Кіровоградщини замовили дві партії вугілля з різницею в 13% вартості тони
08.10.2022   //   97 Переглядів

На початку жовтня Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради, а також КЗ “Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей” Піщанобрідської сільської ради прозвітували про придбання вугілля. Обидві закупівлі провели без використання конкурентної процедури поза межами Prozorro. 

За умовами підписаних контрактів обидва замовника отримають вугілля марки ДГ (13-100). Ціни за тонну палива, однак, відрізнятимуться. 

Так ТОВ “Торгівельно-виробнича компанія “Вугілля Дон Прайм” поставить ліцею 15,62 тонни вугілля по 12,8 тис грн/т. Загальна вартість замовлення –  199,99 тисяч гривен. 

А от Маловисківська міськрада отримає від ТОВ “Перша паливно-енергетична компанія” 51,3 тонни вугілля на 743,85 тисяч гривень. Ціна тонни палива – 14,5 тисяч. Таким чином на кожній тонні маловисківці переплачуватимуть по 1,7 тис грн. Загальна ж переплата, у порівнянні з піщанобрідськими освітянами, складе 87,21 тисяч гривень.

Власником запорізького ТОВ “ТВК “Вугілля Дон Прайм” є донеччанин Євген Лебединський, який також входить до числа співзасновників ТОВ “Торгівельно виробнича компанія Енерго” та ТОВ “Донбас Крим”. Крім того зареєстрованим контактним номером ТОВ “ТВК “Вугілля Дон Прайм” користується також фірма з фактично аналогічною назвою – ТОВ “Вугілля Дон Прайм” Наталії Ворошилової. 

А от ТОВ “Перша паливно-енергетична компанія” взагалі новачок на вугільному ринку. Фірму було зареєстровано в середині вересня поточного року. Тим не менш її власник  – Адім Валєєв є досвідченим учасником публічних закупівель. Наразі йому також належить ТОВ “Артмаркет”, яке фігурувало в розслідуванні журналістів про змову підприємців на вугільних торгах.

Залиште відповідь