У Полтаві витратять ще 14 мільйонів на консервацію згорілої архітектурної пам’ятки
07.10.2022   //   91 Переглядів

30 вересня управління капітального будівництва Полтавської міської ради уклало договір на виконання невідкладних консерваційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення “Дворянське зібрання”.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір укладено з місцевим підприємством «Добробуд-Інвест» за результатом проведеної спрощеної закупівлі. Конкурентів у переможця не було, а вартість його пропозиції – 14 млн 90 тисяч гривень. 

Договором передбачено ремонт та реставрацію підлоги, стін та фасаду приміщення, а також консерваційні роботи із збереження стану пам’ятки. Роботи мають бути виконані до 21 листопада 2022 року. 

Будівля, яка визнана пам’яткою архітектури, була пошкоджена внаслідок пожежі, яка трапилась у грудні 2020 року. Тоді фактично вигоріло внутрішнє приміщення та дах. Після цього чиновники вже декілька разів проводили закупівлі послуг та робіт з консервації напівзруйнованої пам’ятки з метою її збереження, але будівля продовжує поступово руйнуватися.

Наприкінці 2021 року «Добробуд-Інвест» отримував право на виконання робіт на об’єкті вартістю 11 млн гривень. Договір передбачав часткове відновлення даху.  Наприкінці грудня минулого року за свої роботи фірма отримала майже 11 млн гривень.

Цього року теж пробували проводити таку закупівлю. Вперше подібні роботи закуповувались у квітні. Тоді відкриті торги виграло також підприємством «Добробуд-Інвест». Але укладений договір довелося розірвати через втручання Державної аудиторської служби і виявлені порушення під час проведення закупівлі. 

Товариство «Добробуд-Інвест» зареєстроване у Решетилівці, Полтавської області. Власником компанії є Володимир Прозапас. У активі компанії понад 90 угод на виконання різних будівельних підрядів, загальною вартістю 150 млн гривень. 

Залиште відповідь