“Релокованим” херсонцям віддають 16 мільйонів за ремонт двох барж
07.10.2022   //   126 Переглядів

6 жовтня державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомило про намір укласти договір на ремонт двох несамохідних суховантажних барж. 

Відповідна інформація міститься в системі “Прозорро”. 

Договір укладається за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяв один учасник – товариство “Херсон флот сервіс”, що запропонувало виконати ремонтні роботи за 16 млн 26 тисяч гривень. Це лише на 6 тисяч гривень менше очікуваної вартості закупівлі. 

За ці кошти має бути виконано фарбування та заміна окремих елементів двох барж Сип-1 та Сип-2, виготовлених у 1993 році у місті Кілія. На сьогодні баржі прописані та належать Ізмаїльському порту. У 2012 році вже повідомлялося про ремонт відповідних барж, але його деталі та вартість невідомі. 

Підприємство-переможець “Херсон флот сервіс” зареєстроване у Ізмаїлі. Його власником станом на сьогодні є Ніна Хандусенко. 

Підприємство має 5 договорів, сумою майже 25 млн гривень на ремонт різних суден, що перебувають у власності держави та державних підприємств. Раніше компанія “базувалася” у місті Херсон. Станом на сьогодні, “Херсон флот сервіс” надав інформацію про те, що для виконання ремонтних робіт  буде використовувати потужності Кілійського суднобудівного-судноремонтного заводу. 

Залиште відповідь