Сільрада на Тернопільщині заплатить чверть мільйона за ремонт підвалу під “бомбосховище”
06.10.2022   //   82 Переглядів

Байковецька сільська рада Тернопільської області прозвітувала про підписання з ПП “Бережани-агробуд” договору на поточний ремонт підвального приміщення ради. Вартість замовлення склала 220,21 тисяч гривень. Відповідний договір було розміщено в системі Prozorro 3-го жовтня. 

Вже традиційно договір було підписано без проведення конкурентних торгів, відповідно очікувана та фінальна вартість послуг – ідентичні. За вказану суму підрядник має провести ремонтні роботи для облаштування в підвалі Байковецької сільської ради захисної споруди цивільного захисту – найпростішого укриття. Виконати замовлення ПП “Бережани-агробуд” має протягом 30 днів з моменту підписання договору. 

За умовами контракту підрядник має виконати демонтажні роботи, влаштування підлог, опорядження стін і стель, відведення води та завершальні “оздоблювальні” роботи.

Власником, а заодно й керівником ПП “Бережани-агробуд” є місцевий підприємець Михайло Ткач, якому також належать ТОВ “Південний парк”, ПП “Бережани-буд”, ТОВ “Пластікон” і футбольний клуб “Бережани”. Серед засновників останнього компанію Ткачу скаладає директор КП «Спортресурс» Бережанської міської ради Ярослав Костів. 

В 2020-му році Михайло Ткач балотувався як самовисуванець на пост міського голови Бережан, однак достатньої кількості голосів не набрав. 

Залиште відповідь