Підприємець, що віддав свій офіс партії мера, освоїть чергові мільйони на коштовній системі пожежогасіння
06.10.2022   //   104 Переглядів

28 вересня “Центр первинної медико-санітарної допомоги №16” міста Одеси повідомив про намір укласти договір на монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення з місцевим підприємством “Спецпожсервис-Юг”. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладається за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяло два учасника. Найнижчу ціну із монтажу відповідної системи запропонувало Управління поліції охорони у Одеській області, але їх пропозиція була відхилена через брак окремих документів. 

Пропозиція переможця “Спецпожсервис-Юг” складає 1 млн 618 тисяч гривень та включає серед іншого монтаж обладнання торгової марки DETECTO. Зокрема, планується встановлення 40 сповіщувачів DETECTO SMK110 та 18 DETECTO MNL100 за ціною 1275 гривень та 1346 гривень за штуку відповідно. Водночас на профільних сайтах із роздрібного продажу відповідного обладнання ціни суттєво нижчі, зокрема сповіщувач DETECTO SMK110 коштує 966 гривень, а DETECTO MNL100 –  863 гривень за штуку.

Договір має бути виконаний до кінця поточного року. 

Фірма «Спецпожсервис-Юг» відома тим, що безоплатно віддала половину свого офісу на вулиці Юрія та Івана Лип, 76, під приймальню партії Одеського мера Геннадія Труханова «Довіряй ділам». Компанія належить Владиславу Касаткіну і активно освоює кошти місцевого бюджету Одеси на встановлені різного роду пожежних сигналізацій. Зокрема після трагедії, що трапилася у дитячому таборі “Вікторія”. Станом на сьогодні у активі фірми Касаткіна 783 угоди, загальною вартістю понад 120 млн гривень. 

Залиште відповідь