Укравтодорівці віддали фавориту 35 мільйонів на утримання доріг у Луцькому районі 
05.10.2022   //   84 Переглядів

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» 21 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Волиньдорбуд» послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг за 35,32 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підприємство утримуватиме 147 доріг загального користування місцевого значення Луцького району Волинської області, протяжністю 1347,8 км.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Ідея», яке запропонувало вищу суму – 36,49 млн грн.

В торгах також хотіли взяти участь ТОВ «Унідор Сервіс», ТОВ «Данко» та ПП «Ространс». Але їх не допустили до аукціону. Тендерний комітет дійшов висновку, що у «Унідор Сервіс» та «Данко» виникли проблеми з документами щодо виконання аналогічних робіт. А щодо ПП «Ространс», то воно не наддало уточнену довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази та технологій.

«Волиньдорбуд» – підприємство зі статутним капіталом у дві тисячі гривень, активно виграє тендери на ремонт доріг. Підприємство було створене у серпні 2019 року, а зареєстроване воно в селищі Голоби Ковельського району. Засновниками підприємства є Юрій Романко з Івано-Франківська та Руслан Курило з села Буків Луцького району.

Залиште відповідь