У вересні замовники Кіровоградщини купили квітів на чверть мільйона 
05.10.2022   //   99 Переглядів

Протягом минулого місяця три замовники Кіровоградської області придбали квітів загальною вартістю 252,6 тисяч гривень. Відповідна інформація про підписані угоди 

розміщена на сторінках закупівель в системі Prozorro. 

Найбільше замовлення місяця, на 222,7 тисяч гривень, було зроблено Департаментом соціальної політики Кропивницької міської ради. На цю суму було придбано:

  • 8 великих квіткових кошика, по 2,5 тис грн/шт;
  • 348 букетів для покладання, по 500 грн/шт;
  • 52 святкових букета, по 350 грн/шт;
  • 525 гвоздик, по 20 грн/шт.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки на відкриті торги двічі не приходила достатня кількість учасників. 

Підрядником була обрана місцева підприємиця – ФОП Падзина Тетяна Іванівна, з якою міськрада працює вже не перший рік. З 2018-го року з ФОПом було загалом підписано 69 контрактів на 1,66 мільйона гривень. 

Ще на 20 тисяч гривень закупилась квітами Олександрійська районна державна адміністрація. Замовлення було проведено поза межами Prozorro, тож дізнатись які саме квіти купувала РДА наразі неможливо. Поставить товар замовнику ФОП Фесюк Олена Анатоліївна, сестра міського голови Олександрії, екснардепа Сергія Кузьменка та донька батька сімейства, екснардепа, засновник та співвласник групи «АгроВіста» Анатолія Кузьменка. 

І наостанок, 300 гвоздик загальною вартістю 9,9 тисяч гривень, замовив Відділ освіти Онуфріївської селищної ради. Підрядником було обрано кременчужанина Сакіна Олександра Володимировича, для якого це стало першим бюджетним замовленням отриманим через Prozorro.

 

Залиште відповідь